Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
     
 
     
 
Erden Yat misafirlerine Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini, geleneksel Türk lezzetlerini ve uluslararası mutfaklardan farklı lezzetleri sunmaktadır.

Teknemizde menülerimiz misafirlerimizin tercihlerine göre oluşturulmakta olup, istisnasız tüm sıcak ve soğuk yemekler, balık ve deniz mahsulleri, bonfile, şiş, köfte ve diğer et ürünleri,tavuk yemekleri,ızgara yemekler, sınırsız çeşitte sebze yemekleri ve salatalar, soğuk mezeler ve aperatifler, spagetti çeşitleri, yöresel yiyecekler en taze halleri ve gurme tatlarıyla değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Çam ağaçlarının sonsuz yeşili, turkuaz renkteki deniz ve yükselmekte olan güneşin eşliğinde yapılan zengin bir sabah kahvaltısını müteakip, hafif ancak leziz sebze yemekleri, salataların ve meyvelerin eşliğinde yenen öğlen yemeği yer almaktadır. Öğle üzeri servis edilen beş çayı, misafirlerimizin arzusuna göre çay ve kahve çeşitlerine eşlik eden kek, kurabiye, kruvasan, bisküvi vs ile alçalmakta olan güneşin eşliğinde damaklarınızı okşamaktadır.

Günün en büyük öğünü olan akşam yemeği zengin aperatifleri , soğuk yiyecekleri, mezeleri ve salataları ve misafirlerimizin arzusuna göre barbeque edilen veya diğer şekillerde lezzetlendirilen ana yemeğin yanında alınan içeceklerinizle ve sonrasında sunulan meyve çeşitleri ve kahvelerle tam bir ziyafet havasında geçmektedir. Tüm öğünlerde yöremize ait en bakir zeytin yağları, sebze ve meyveler en doğal halleri ile tadımınıza sunulacaktır.
                                                           

 

 

 

 
Untitled Document
Untitled Document
 
Untitled Document
Untitled Document